Hakkımızda

Hoş Geldiniz

1997 yılında Meral Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. ismi altında Özipek markasıyla yaş kadayıf üretimine giren firmamız, bölgesel bazda birçok resmi kurum ve kuruluşun yanı sıra lokanta, pastane ve yufkacı esnaf kardeşlerimize hizmet verdik.

2010 yılına geldiğimizde, tamamen vizyonunu değiştirerek KADAYIFÇIZADE markasıyla Kadayıfçızade Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. kurulmuş, yeni binasına taşınmış ve tamamen kendi öz sermayesi ile 3000 m2 kapalı imalat alanı ve 2500 m2 kapalı depo alanı ile kızarmış kadayıf, vakumlu çiğ kadayıf, muhallebilik kadayıf, mantı, şekerpare, kemalpaşa ve kurabiye ürünleri üretimine girmiştir. Üretim aşamasında gösterilen itina ve ürün çeşitliliği ile kısa bir sürede birçok zincir mağazalar ile tüm Türkiye'ye yayılan yaygın bayi ağıyla hizmet vermeye başlanılmıştır.

Günlük 10 ton yaş kadayıf dökme ve 500 koli kızarmış kadayıf üretimi gerçekleştirme kapasitesine sahip olan firmamız, kaliteden ödün vermeden bütün dünyaya hizmet veren firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.